Back to Top

fla

Унікальні научні розробки

Виробляємо сучасне насіння

Українські сорти та гібриди


Дізнатися більше


gerb

Підтримка від уряду

Повернення 80%

від вартості


Дізнатися більше


logo

Державний контроль якості

Перевірка кожної партії

на відповідність ДСТУ 2240-93


Дізнатися більше


Придбати насіння на 2020 рік

 Агрофірма «Зерноцентр» лідер з новітніх технологій у вирощуванні зернових та технічних культур в Україні. Група компаній представляє вашій увазі високоякісні сорти та гібриди виведені українськими селекціонерами а також імпортне насіння. За 12 років ми здобули велику довіру серед аграріїв України.

  Наш асортимент насіння на 2020 рік налічує 19 культур, це насіння ячменя, насіння проса, насіння пшениці, насіння льону, насіння гречки, насіння сафлору, насіння суданської трави, насіння кукурудзи, насіння ріпаку, насіння коріандру, насіння фацелії, насіння еспарцету, насіння гірчиці, насіння гороху, насіння нуту, насіння вівса та насіння соняшнику.

Виробничий процес Зерноцентру заснований на використанні унікальних та інноваційних технологій. Завдяки новітнім технологіям посівмат відповідає сучасним вимогам. Щоб виростити високоякісне насіння, необхідно ретельно дотримуватися технології на кожному етапі. Дуже важливо забезпечити просторову ізоляцію, вчасно внести добрива, правильно зібрати, очистити, просушити і зберегти зерно. Велике значення має спосіб підготовки і вид використовуваної техніки. Кожна партія запропонованої нами продукції проходить суворий контроль, що підтверджують документи державного зразка. Насіння перевіряться на: якість, схожість, чистоту, енергію, хвороби. Наступний етап це Калібрування, насіння «Зерноцентру» калібрують на сучасних калібрувальних машинах, за бажанням замовника обробляють протруйниками що збагачені корисними для насіння мікроелементами та стимуляторами росту. Заключний етап, розфасовка в паперові або поліпропіленові мішки.

 Завдяки тому що насіння виведене на території України насіння дає високі врожаї в мінливих умовах вирощування, на відміну від імпортних сортів та гібридів які не Районовані в України.

 Купити насіння можливо то телефону або заповните форму зворотного зв’язку у нас на сайті. При замовленні наші фахівці допоможуть вам визначитись з кількістю, та погодимо доставку або візит на наше підприємство. Ми працюємо з одноосібниками, невеликими господарствами і великими агрохолдингами. Пропануємо вам купити якісний посівний матеріал.

01020304

0230250508

09022014019

024027026018

013011021029

per1Безкоштовна консультація

Грамотна допомога клієнтам. В нашому штатіє кандидати с\х наук. Два агрономи закінчили аспірантуру.

per1Власні наукові розробки

Виробничий процес Зерноцентру заснований на використанні унікальних та інноваційних технологій.

per1Поважна компанія

Наша продукція відома по всій території України та закордоном - Болгарії, Румунії, Угорщині, Молдові, Білорусі.

per1Вигідна ціна

Ціна у виробника на порядок нижча ніж у дилерів. Купіть якісне насіння у виробника.

per1Захист від абіотичних стресів

Завдяки тому, що насіння толерантне до засухи, перепадів температур, морозів, насіння дає високі врожаї при поганих погодних умовах.

per1Велика врожайність

Насіння, вирощене на території України, більш придатне до нашіх умов, на відміну від імпортних сортів та гібридів.

 
 
 

График работы:

ПН. - ПТ.:  з 9:00 до 18:00

СБ. - НД.: з 9:00 до 18:00

Звоните нам:

  Тел:  (099) Скоро будет

  Тел (099) Скоро будет

 

E-mail: скоро будет

Адреса:  скоро будет