Back to Top

Насіння гречки на 2020 рік

  Гречка має велике народногосподарське значення. В наслідок цього, останнім часом, Українські площі для виробництва різко зросли. На 2020 рік Зерноцентр пропонує посівний матеріал гречки, ми насіннєвий завод, одна з спеціалізацій якого вирощування насіння гречки. Завдяки праці українських селекціонерів були виведені сорти гречки Які добрі ростуть НЕ тільки у Лісостепу и Поліссі, но й у степових зонах України. Гречка-це дуже примхлива рослина у вирощуванні, технологія обробки та вирощування гречки представляє собою специфічній та трудомісткій процес. Ми облегшуємо працю сільгоспвиробників, вивівши на ринок сорти які адаптовані для мінливих кліматичних умов, стійкі до патогенів и шкідників. Працюючи з нами ви купите насіння гречки за ціною виробника, з усіма відповідними документами котрі підтверджують походження посівмата і його характеристики. Українськи сорти гречки Амазонка, Антарія, Оранта економічно вигідніші аграріям чім імпортне насіння, наприклад насіння канадської гречки Пенні або Арно в п'ять разів дорожча за наші сорті. Еліта канадсько насіння коштує в середньому 120 тис грн тонна, еліта сорту амазонка 35 тис. Українське насіння гречки во всім основним показникам: врожайність, стійкість, витрати на виробництво краще за імпортні сорти, що дозволяє отримати відчутний прибуток. В 2019 році ціна на зерно гречки в Україні зросла на 78%, тільки за грудень закупівельна ціна виросла на 14% відсотків, і становила 13 800 грн/т. Середні ціни виробників гречаної крупи зросли на 59% – до 21 грн/кг. Ці данні ще раз підтверджують що вирощування українських сортів гречки має підвищену рентабельність.

Порівняльна таблиця переваг та недоліків українського насіння гречки та насіння імпортного походження.
Характеристика Українське насіння Імпортне насіння
Генерація Еліта Еліта
Ціна посівмату 35 тисяч гривень за т. насіння 120 тисяч гривень за т. насіння
Врожайність 24,8 – 35 ц/га 21-33 ц/га
Стійкість до патогенів Висока. Обов'язкове застосування ЗЗР. Висока. Обов'язкове застосування ЗЗР.
Стійкість до шкідників Висока. Обов'язкове застосування ЗЗР. Висока. Обов'язкове застосування ЗЗР.
Адаптивність до кліматичних умов Виведені в України. Пристосовані до умов країни виробника.
Недоліки Дефіцит насіння у офіційних виробників.
ГМО, в Україні під забороною. Проблемі зі збутом.
Переваги Менша собівартість зерна Потужна конкуренція за рахунок реклами.

Особливості вирощування

 Гречка - рослина що має довгий та інтенсивний цикл зростання. Інтенсивне зростання і швидкий перехід від вегетативного до генеративного періоду онтогенезу обумовлені досить високою активністю тканин і тривалим періодом утворення квіток. Зростання гречки відбувається в 2 періоди: вегетативне формування та генеративний розвиток. В першому відбувається  формування кореневої системи, гілок, та листовний порків, а в другому з’являються суцвіття які переходять в квіти і потім вже в насіння. Гречка є теплолюбивою рослиною, та потребує води, але в різні періоди не однаково. Наприклад при висіванні, та початкових стадіях зростання, рослина легко може перенести нестачу води, і не загине, а вже при формуванні суцвіть, цвітінні, та достиганні насіння, потребує велику кількість вологи для доброго врожаю. Якщо під час початку цвітіння гречки опади були великими, це є гарантією того що врожай буде хорошим.
вирощування гречихи

Всі ці міри що застосовують під час передпосівної обробки та вегетації рослини гречки гарантують хороший дружній врожай та зменшують ризики під час вирощування гречки. Завдяки нашим рекомендаціям ви розкриєте потенціал сорту.

Норми та порядки застосування добрив при вирощуванні гречки.

 Важливим економічним чинником у вирощуванні гречки є внесення добрив. При формуванні 20 ц / га врожаю зерна рослини виносять з грунту 90 кг азоту, 60 - фосфору і понад 150 кг калію. Гречка дуже чуйна на внесення підживлення. Перше, що слід визначити в цьому процесі, це те що добрива поділяють за призначенням на: допосівне, припосівне та післяпосівне. В різних регіонах вносять різні форми добрив. Наприклад, у зоні Лісостепу допосівне добриво вносять під гречку переважно під основні обробку ґрунту, це забезпечує живлення рослин протягом всього періоду вегетації. Найпоширеніший спосіб внесення добрив під гречку-це розсіювання над ґрунтом. Використовують органічні (гній), фосфорні та калійні добрива, водорозчинні форми азотних, фосфорних та калійних добрив, мікродобрива. Доцільно в технології вирощування гречки в ряди вносити аміачний азот, суперфосфат, калімагнезію або складні добрива (нітрοамофоска, нітрофοску т.д.). Разом із вологою внесені добрива потрапляють в рослину і в наслідок цього відбуваються прибавки врожаю. Також зерна стають більшими і хімічний слад в них кращий. Доведено, що внесення добрив в посуху, або в рік з малими опадами, не є ефективним.

Вирощування гречки і Україні

 Обробка складається з передпосівної, та післяпосівної. Основна обробка полягає в знищенні бур’янів, патогенів та шкідників. По підрахунками щорічні втрати зерна гречки становлять 15-65%, а в роки з екстремальними погодними умовами вини зростають дο 80 %. При вирощуванні гречки робота ЗЗР обов’язкова.

Весняну підготовку для вирощування гречки починають з бронювання ґрунту, що забезпечує збереження вологи. Гречку висівають достатньо пізно, тому для забезпечення доброго проростання та визрівання, бронювання та знищення бур'янів проводять не менше трьох разів. Найбільш шкідливими бур'янами для  гречки є: мишій сизий, лобода біла, просо куряче, щириця звичайна та редька дика.

Підготовка насіння гречки до сівби доводять до посівного стану, насіння піддають обробці фунгіцидами, інсектицидами та стимуляторами росту. Посівні якості насіння повинні бути не менше 90–95% схожості, енергія росту 90-94 %, сортова чистота 95%. Ми пропонуємо насіння з такими показниками:

Насіння гречки, насінневі якості
Схожість 98%
Сортова чистота 100%
Енергія проростання 98%

 Як упити посівмат гречихи

 Купити посівний матеріал гречки ( насіння гречки ) можна подзвонив нам по телефону або відвідавши наше підприємство. Відправляємо насіння гречки по всій Україні. Придбавши у нас насіння гречки ви отримаєте державну дотацію, компенсується 80% вартості (без ПДВ) насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.  Ми як насіннєва компанія, виробник насіння української селекції, для отримання часткової компенсації вартості закупленого насіння гречки надаємо всі необхідні документи: сертифікат що засвідчує посівні якості насіння, атестат на насіння,  сертифікат що засвідчує сортові якості насіння.

Консультацію можна отримати по телефонам:

  (099) Скоро будет

  (099) Скоро будет

zamov2

 
 

График работы:

ПН. - ПТ.:  з 9:00 до 18:00

СБ. - НД.: з 9:00 до 18:00

Звоните нам:

  Тел:  (099) Скоро будет

  Тел (099) Скоро будет

 

E-mail: скоро будет

Адреса:  скоро будет