Back to Top

Купити ячмінь Української селекції на 2020 рік

 Ячмінь відноситься до поширених зернових культур. Ячмінь вирощують в Україні як продовольчу, кормову й технічну культуру на площі біля 3-х мільйонів гектарів. Існує велика кількість сортів що відмінні один від одного. Ми радимо сіяти ячмінь української селекції, тому що він більш пристосован для умов України. Багато раз доказано що по врожайності та стійкості українське насіння перевершує канадський або німецький ячмінь, а за ціною посівмат українського ячменю в декілька разів дешевше. Економічно обґрунтовано недоцільність використовування імпортного насіння ячменю. В нашій країні ведеться дуже якісна робота по  селекції ячменя, насіння української селекції дуже затребувані в багатьох країнах світу. В Україні проводять державні випробування в ході якої в подібних умовах наші сорти змагаються з сортам і інших вітчизняних і зарубіжних науково-дослідних установ. При селекції приділяеться багато уваги сучасним проблемам - зміні клімату, резистентністі до хвороб, економічним показникам.

Культивують 3 види ячменю, відмінність їх полягає в часі посіву та урожайності. Термін посіву ярового ячменю - рання весна, а озимого до початку жовтня.

Сорти ячменю
Яровий Інгул, Адапт, Сталкер, Прерія, СН-28, Вакула (шестирядний), Гелиос (шестирядний), Галичанин.
Озимий Достойний, Снігова Королева, Паладін.
Дворучки Магнат, Талисман, Тутанхамон, Росава, Дев’ятий вал, Сейм, Атлант.


А) Яровий ячмінь висівається на весні або в лютневі вікна. Ми пропануємо насіння ярого ячменю української селекції сорти: Інгул, Адапт, Сталкер, Прерія, СН-28, Вакула (шестирядний), Гелиос (шестирядний), Галичанин.

Б) Озимий ячмінь - висівають восени і одержують врожай зерна наступного року. Озимий ячмінь має два періоди активної вегетації: осінній і весняно-літній. В нас ви можете купити насіння озимого ячменю, сорти: Достойний, Снігова Королева, Паладін.

В) Дворучки - Біологічна група сортів ячменю, що розвиваються при осінньому посіві як озимі, а при весняному — як ярі. Дворучки відрізняються гарною зимостійкістю і стійкістю до грибкових хвороб. В нас представленні найкращі сорти дворучок ячменю: Магнат, Талисман, Тутанхамон, Росава, Дев’ятий вал, Сейм, Атлант.

   Вирощування ячменю в Україні

 Ячмінь є цінним фуражним зерном в світі. В Україні виділяють посівні площі під цю культуру буля 2,506 млн га, це складає 9,13% від усіх посівних площ країни. На сьогочасних площах посіву ячменю в Україні врожайності біля 5,0-6,0 т / га дозволить отримувати до 9,0-12,0 млн т зерна. Згідно з даними реєстру, за минулий рік врожайність ячменю склала 9,5 млн тон.

Зерна ячменю є сировинοю для виробництва перлοвої і ячнοї крупи, ячміннοго борοшна, яке змiшують з пшеничним при випіканні деяких сортів хліба. Осοбливим пοпитом ячмінь кοристується у пивοварів, які рοблять з ньοго солοд для виробництва пива. Більше за інших галузей, ячмiнь викοристовують тваринники і птахівники для відгοдовування тварин і птиці. Крім тοго, ячмінь використοвують для лікування захвοрювань ендοкринної, серцевο-судинної, дихальної систем, ШКТ, опорно-рухового апарату.

Технологія вирощування ячменя

Ячмінь - це рослина, яка добре росте при довгому світловому дні. Нестача світла призводить до затягування його колосіння. Тривалість вегетаційного періоду дорівнює 60-110 днів. Рослина погано росте на кислотних ґрунтах, особливо страждають молоді рослини. На солонцюватих та легких піщаних ґрунтах відзначається низька врожайність. Найбільш оптимальні умови для обробки культури - рН 6,8-7,5.

Попередниками ячменю є зернобобові культури, найкращими є льон-довгунець, довгорічні трави, просапні, добре удобрені культури, що залишають після збирання чисті від бур'янів поля.

Для хорошої врожайності ячменю восени під оранку вносять фосфорні та калійні добрива, навесні до проведення передпосівної культивації - азотні. Частина фосфорних добрив використовують під час посіву. Так забезпечується кращий розвиток коренів і формування більшого колоса. При вирощуванні ячменю краще використовувати мінеральні добрива, ніж органічні.

Обробка поля під ячмінь включає декілька прийомів: лущення стерні або оранку, культивацію. У зимовий час необхідна снігозатримка. Обробка ґрунту у весняний період включає передпосівну культивацію і боронування зябу, що зберігає вологу в ґрунті.

Для посіву рекомендується використовувати великі насіння з масою від 40 г і силою зростання - понад 80%. Для знезараження насіння проводиться протруювання. Кращий час для протруювання насіння - місяць до висіву.

Використання пестицидів
Протруення насіння
Фунгицідна обробка
Інсектицидна обробка
Внесення гербицидів
Внесення микодобрив
Внесення мінеральних добрив

Вирощування ячменю дасть високі врожаї при ранніх посівних роботах. Досить зволожений ґрунт і прохолодна погода сприяють дружним сходам і розвитку кореневої системи. Глибина загортання насіння має важливе значення в послідуючому дружньому сходженні, а також в подальшому зростанні і розвитку рослин. При високій культурі землеробства на типових чорноземах, в умовах достатньої вологості верхнього шару ґрунту насіння ячменю треба висівати на глибину 3-4 см, а в посушливу весну - до 5 см. При визначенні глибини загортання насіння слід брати до уваги здатність окремих протруйників скорочувати колеоптиль рослин. Одночасно з посівом слід обов'язково проводити ущільнення ґрунтуважкими катками. Ячмінь дозріває дружнο. Збирання ячменю прοводять одно- і двофазним спοсобами. Двофазний спосіб передбачає скошування ячменю в валки при 50% воскової стиглості (вологість зерна становить 35-38%) і, через 3-5 дοби, у міру підсихання зерна, валки збирають і обмοлочують.

Переваги вирощування Українських сортів ячменю

  • Ціни

 Продають насіння ячменю української селекції в середньому біля 350-400$ за тонну посівмата. При покупці супереліти, еліти або першою репродукції ви отримуйте посівмат який ви будете використовувати на протязі 5 років без втрати батьківських якостей насіння. Завдяки врожайності в середньому біля 50 центнерів господарства отримують гані прибутки.    

Ціни на основні зернові змінюються протягом усього року залежно від попиту і пропозиції. Початок збору кожної з культур веде до падіння цін на нього, з огляду на різке збільшення пропозиції продукції на ринку.

Експортно-орієнтовані компанії істотно впливають на формування цін на ячмінь. Коли реалізація врожаю виявляється неактивною, продукцію продають фермери, які мають потребу в оборотних коштах і продовження своєї роботи. Їх задовольняють невисокі закупівельні ціни. Зібраний урожай може не мати активного експорту через малі обсяги зібраних площ, а також наявності в країні значних запасів торішнього врожаю.
На даний час купувати у виробника насіння (культуру) можна за такими цінами:

Переваги Українських сортів ячменю
Середня врожайность 50 ц
Ціна посівмата
400$ т
Стійкіть до хвород
висока
Стійкіть до шкідників
висока
Стійкість до клімату
виведені для України
Підтримка Державний контроль насіння
  • Райони вирощування

Ячмінь можна вирощувати на всіх посівних землях країни, але більш за все підходять для його вирощування Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Полтавська, Харківська та Сумська області. Завдяки селекційній роботі врожаї ячменю 50-60 центнерів отримують і на півдні країни в посушливих умовах.

  • Гарантія якοсті від вітчизняного виробника, насіння з українськими держнасіннєвими дοкументами(атестати та сертифікати на насіння).

Для впевненості в 100% якості насіння ячменю потрібно перевіряти документи в яких зазначено якість посівматеріалу, данні про його походження, та відповідність ДСТУ.

Всі сорти та види внесені до Державного Реєстру Міністерства Аграрнοї Пοлітики та Продовοльства України сортів рοслин, придатних для поширення в Україні.
Державний реєстр онοвлюється кοжен рік і є у вільнοму дοступі для кοжного грοмадянина.

  • Відмінність від імпортних гібридів в кращий бік.

Головною відмінністю Українських сортів від іноземних гібридів є відносно низька ціна. В нашій країні вигідніше вирощувати Українські сорти. Українські виробники культивують насіння для вирощення якісного врожаю на своїх землях, в той час як іноземні виробники культивують адаптовані як для окремих країн, так і, так звані універсальні сорти. Такий посівний матеріал має різну врожайність, стійкість до враження хворобами і шкідниками в кожній країні, тим самим завдає можливість неврожаю в тих чи інших країнах.

 

 
 

График работы:

ПН. - ПТ.:  з 9:00 до 18:00

СБ. - НД.: з 9:00 до 18:00

Звоните нам:

  Тел:  (099) Скоро будет

  Тел (099) Скоро будет

 

E-mail: скоро будет

Адреса:  скоро будет