Back to Top

Просо - культура зі стабільним урожаєм

Просо - найважливіша круп’яна культура. В останні часи площа під посівами проса значно виросла, аграрії виправляють помилку - недооцінки значення вирощування проса. Просо - культура універсального напряму використання, належить до групи зернових хлібів. Купують просо як на внутрішній ринок, з нього в Україні виготовляють крупи (продукт переробки проса — пшоно), крохмаль, спирт, солод, воно йде на корм травинам. Більшість українського врожаю проса відправляють за кордон. В умовах цінової нестабільності на сільгосп продукцію закупівельні ціни на просо ростуть з кожним роком, на початку 2017 року ціна на просо була приблизно 2500грн, але вже в вересні стрімко піднялась до 7000грн, на кінець 2019 року ціна на просто приблизно становить 8500грн. При високій закупівельній ціні біля 400$ за тонну, культура просо стає одною із вигідніших в Україні. Основний фактор зміни ціни на просо це підвищення споживання проса у світі. На сьогодні, на ринку України, є невеликий дефіцит проса.

Просо - культура зі стабільним урожаєм

Просо приваблива культура для агрокомпаній, воно - стійке, добре росте навіть на сухих землях, дає стабільні високі врожаї. Просо культура з потенціалом врожайності більше 70 ц.. Посіявши придбане у нас насіння просо, в середньому ви отримаєте 30-40 центнер, а за дотримання технології вирощування понад 50 ц/га зерна. В 2019 році в Миколаївський області, за мінливих умов, фермери отримали врожайність 38 центнерів, сіяли просо сорт Таврійське. За загальновідомими показниками економічної ефективності, найважливішим є урожайність. Зерноцентр допомагає землеробам вирішити проблему збільшення урожайності та валового збору зерна, шляхом виведення на ринок посівмату конкурентоспроможних сортів проса. Ми пропонуємо купити просо українських сортів, які виведені для наших умов вирощування. Просо широко застосовують основну та як страхову культуру на випадок пересівів загиблих озимих та ранніх ярих, що особливо важливо для поточного року.
Українські селекціонери працюють над вдосконаленість сортів проса, підвищують стійкість культура до патогенів та стресів. Працю не зупиняли і в ті часи коли культура просо була незаслужено занедбана, зараз ми можемо запропонувати сучасні сорти які відповідають вимогам аграріїв.

Купити насіння проса можна подзвонив по нашим номерам, або залишивши заявку через форму на сайті.

 

 
 

График работы:

ПН. - ПТ.:  з 9:00 до 18:00

СБ. - НД.: з 9:00 до 18:00

Звоните нам:

  Тел:  (099) Скоро будет

  Тел (099) Скоро будет

 

E-mail: скоро будет

Адреса:  скоро будет